بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» استراتژی های موثر هوش مصنوعی برای جذب مشتریان و درآمد

استراتژی های موثر هوش مصنوعی برای جذب مشتریان و درآمد

چگونه درآمد بیشتری داشته باشیم؟

برای درآمدزایی، باید جریان ثابتی از مشتریان داشته باشید که به طور مداوم کالاها و خدمات شرکت شما را خریداری و استفاده کنند. برای به دست آوردن مشتری، ابتدا به یک سرنخ نیاز دارید - شخصی که نیاز واقعی به آنچه شرکت شما در بازار عرضه می کند و می فروشد و با ارائه اطلاعات تماس خود با شما در ارتباط است.


هنگامی که برای تضمین منافع شخصی در شرکت خود کار می کنید، در فرآیند تولید سرنخ هستید. این مفهوم برای هر کسب و کار، به ویژه مشاغل کوچک، حیاتی است. کسب‌وکارهای کوچک و استارت‌آپ‌ها به دیده شدن بیشتر و توسعه اعتبار و اعتماد از سوی مخاطبان هدف متکی هستند.


برخی از استراتژی‌های تولید سرنخ مرتبط‌تر از سایرین هستند، اما یافتن راه‌حل‌ها و معیارهای مناسب برای پشتیبانی از تاکتیک‌های شما بسیار مهم است. تکنیک Podium's Lead Drive می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا سرنخ های واجد شرایط را پیدا کنید و آنها را به پول تبدیل کنید. سرنخ های شما ممکن است از پلتفرم ها و رسانه های مختلف باشد. مدیریت موفقیت آمیز این موارد می تواند چالش برانگیز باشد. بدون ابزار مناسب تولید سرنخ، حتی ممکن است فرصت تبدیل سرنخ و بهبود نرخ تبدیل خود را از دست بدهید.

استراتژی های موثر برای جذب مشتریان و درآمد

آهسته تر بروید تا سریع تر برسید! مطلب مرتبط آهسته تر بروید تا سریع تر برسید!

Podium با اطمینان از اینکه کسب‌وکارها در عرض چند دقیقه با سرنخ‌ها درگیر می‌شوند، یک مزیت بی‌نظیر را ارائه می‌دهد - تضمینی. هوش مصنوعی مکالمه ای Podium نتیجه محور است - نه تنها به سرنخ های ورودی پاسخ می دهد، بلکه مکالمات را به سمت یک هدف خاص، مانند فروش یا رزرو، هدایت می کند. برخلاف سایر سیستم‌های هوش مصنوعی که بر ارائه پاسخ‌های صحیح تمرکز می‌کنند، Podium قصد دارد اقدامات خاص مشتری را برای رشد کسب‌وکار شما هدایت کند. با کارمند هوش مصنوعی Podium، سریعتر از همیشه رقابت خود را شکست دهید .


گرفتن سرنخ به صورت خودکار و بدون هیچ تلاشی از سوی شما اتفاق نمی افتد. درست مانند هر هدف تجاری، شما باید یک گردش کار واضح برای تولید سرنخ، امتیازدهی به سرنخ و پرورش سرنخ ایجاد کنید. استراتژی‌های بازاریابی نسل پیشرو شامل تمرکز خاص و تاکتیک‌های به‌خوبی ابداع شده برای جذب مشتریان بالقوه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات تماس خود با شما است.


1. زمان پاسخ دهی خود را بهبود بخشید.

شاید قبلاً این چالش را داشته اید: سرنخ ها به ایمیل شما می آیند، اما در صندوق ورودی شما جمع می شوند و در بین ده ها و ده ها ایمیل دیگر که هر روز دریافت می کنید گم می شوند. از آنجایی که این سؤالات بی پاسخ می مانند، مشتریان بالقوه ممکن است علاقه خود را از دست بدهند. بدتر از آن، آنها ممکن است سراغ رقیب شما بروند.

استراتژی های موثر برای جذب مشتریان و درآمد

بهبود زمانی که در آن به سرنخ ها پاسخ می دهید می تواند به شما کمک کند این سوالات را به مشتری تبدیل کنید. هرچه سریعتر پاسخ دهید ، احتمال بیشتری وجود دارد که سرنخ اقدام کند و یک قدم به تبدیل شدن به یک مشتری نزدیکتر شود. هوش مصنوعی Podium تضمین می کند که کسب و کار شما در عرض چند دقیقه با سرنخ ها درگیر شود. در ساعات اوج مصرف، ساعات تعطیل و هر ساعت کسب و کار خود را با کارمند هوش مصنوعی Podium متحول کنید .


2. جمع آوری و مدیریت بررسی های آنلاین.

وقتی مردم به خدمات یا محصول خاصی علاقه مند هستند، می خواهند شرکتی را پیدا کنند که برای خرید محصول به آن اعتماد دارند. خواندن نظرات آنلاین روشی متداول است که مصرف‌کنندگان تصمیم می‌گیرند برای خدمات با کیفیت و قابل اعتماد به کدام کسب‌وکار اعتماد کنند. در یک بررسی، مشتریان نظرات خود را در مورد خدمات و محصولات این شرکت ارائه می دهند. آنها ممکن است تجربیات خود را در مورد آنچه در یک محصول دوست داشتند یا دوست نداشتند یا در مورد نحوه رفتار شرکت با آنها به اشتراک بگذارند.

استراتژی های موثر برای جذب مشتریان و درآمد

نظرات مثبت می تواند افراد را به سمت کسب و کار شما سوق دهد. به طور مشابه، داشتن نظرات بیشتر در مورد شرکت شما می تواند مفید باشد. به عنوان مثال، اگر شما در مورد کسب و کار خود نظرات کمی در گوگل داشته باشید، اما یک رقیب صدها بررسی داشته باشد، مشتری تمایل بیشتری برای خرید از رقیب خواهد داشت.


افزایش نظرات شما می تواند ترافیک بیشتری را به وب سایت شما بیاورد و در نهایت مشتریان بیشتری برای شما به ارمغان بیاورد. ابزار بررسی Podium می تواند به شما کمک کند نظرات بیشتری دریافت کنید و رتبه بندی ستاره های خود را در Google و سایر سایت های بررسی بهبود بخشید.


اما وقتی نظر مشتری را دریافت می کنید چه می کنید؟ شرکت‌هایی که راه‌حل‌های مناسبی ندارند ممکن است کاری انجام ندهند و نظرات و سؤالات خود را بدون پاسخ در مورد بررسی بگذارند. این می تواند تولید سرنخ احتمالی را مختل کند.


ابزارهایی مانند Podium's AI Response Generator این موضوع را به نفع شما تغییر می دهند. این راه حل زمانی را که برای پاسخ ها صرف می کنید کاهش می دهد، به سرعت پاسخ ها را مرور می کند و پیام ها را به گونه ای شخصی می کند که مشتریان بالقوه از آن استقبال کنند. پاسخ‌های آهسته معمولاً برابر با سرنخ از دست رفته و مشتری بالقوه است. AI Response Generator با نوشتن یک پاسخ تقریباً فوری به سرنخ ها به حل این مشکل کمک می کند. پاسخ ها رباتیک نیستند، بلکه شخصی هستند، که به ایجاد اعتماد و ایجاد مشتریان وفادار کمک می کند.

استراتژی های موثر برای جذب مشتریان و درآمد

3. بازخورد مشتریان را جمع آوری کنید.

اگر ندانید که آنها به دنبال چه چیزی هستند، نمی توانید خدمات خود را بهبود ببخشید و نیازهای مشتریان را برآورده کنید. علاوه بر این، تبدیل سرنخ ها و جلب اعتماد در صورت عدم درخواست و اجرای بازخورد دشوار است. استفاده از لیست ایمیل و جمع آوری بازخورد از مشتریان یکی از مهم ترین استراتژی های تولید سرنخ است که کسب و کار شما می تواند از آن استفاده کند.


با این حال، ارسال نظرسنجی ها و درخواست از مردم برای گفتن نظرشان در مورد کسب و کار شما کافی نیست. شما باید ارتباطات مشتری را شخصی سازی کنید تا عملکرد ربات شناسایی نشود. سپس، باید بازخورد جمع آوری کرده و آن را سازماندهی کنید تا بتوانید بازخوردها را به درستی تجزیه و تحلیل کنید و گام های بعدی را بردارید.


4. نمایه کسب و کار Google خود را بهینه کنید.

مشتریان بالقوه قبل از پرس و جو می خواهند یک دید کلی از شرکت شما داشته باشند. اگر آنها نتوانند به اندازه کافی در مورد کسب و کار شما اطلاعات کسب کنند - مانند اینکه کجا هستید و ساعت کاری شما چه موقع است - احتمالاً شما را نادیده می گیرند و به جای آن به سراغ رقبای شما می روند.


تکنیک های خوب تولید سرنخ شامل اطمینان از به روز بودن، برجسته بودن و دقیق بودن نمایه کسب و کار Google شما است. اگر اطلاعات درستی در نمایه خود داشته باشید، شانس بیشتری برای موفقیت بیشتر در ایجاد سرنخ و در نهایت افزایش پایگاه مشتریان خود دارید.


نمایه گوگل شما باید نام، آدرس و شماره تلفن شرکت شما را داشته باشد. همچنین باید ساعات کاری شرکت خود و همچنین عکس‌ها و فیلم‌های با کیفیت را نیز درج کنید.


5. از بازاریابی پیامکی استفاده کنید.

روزهای تماس های سرد تبلیغاتی گذشته است. وقتی صحبت از استراتژی‌های بازاریابی نسل پیشرو به میان می‌آید، کسب‌وکار شما باید بتواند پیام‌های شخصی‌سازی شده را از طریق متن به مشتریان خود ارسال کند.


پیام‌های متنی در مقایسه با ایمیل‌هایی که برای بازاریابی ایمیلی ارسال می‌شوند، نرخ باز شدن بسیار بالاتری دارند. در نتیجه، وقتی با پیامک با یک سرنخ ارتباط برقرار می‌کنید، می‌توانید به سرعت و یکپارچه فروش داشته باشید.


به لطف Podium و نوآوری های بازاریابی متنی آن، می توانید کمپین های فروش را در کمترین زمان ایجاد کنید. Podium دارای قالب‌های متنی مختلف و سایر گزینه‌های ابزار رایگان در دسترس است، بنابراین می‌توانید به سرعت پیام‌های متنی را برای سرنخ‌ها و مشتریان ایجاد و ارسال کنید. نگران نباشید؛ اینها پیام‌های اداری نیستند، بلکه برای دسترسی به مشتریان خاص سفارشی و شخصی شده‌اند. شما می توانید گروه های خاصی را هدف قرار دهید و در عرض چند دقیقه پاسخ دریافت کنید. سرنخ ها می توانند برای دریافت پیشنهادات ویژه با شرکت شما ثبت نام کنند یا اطلاعات بیشتری در مورد شما دریافت کنند.


6. در شبکه های اجتماعی شرکت کنید.

اگرچه همه رسانه‌های اجتماعی را دوست ندارند، اما این روشی مناسب برای ارتباط و برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه است. برای یک تجارت، داشتن یک حضور قوی در رسانه های اجتماعی بسیار مهم است. بسیاری از مشتریان بالقوه در ابتدا در مورد کسب و کار شما در پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، لینکدین یا اینستاگرام یاد می گیرند.


اگر یکی از این پلتفرم‌ها یا دیگر پلتفرم‌ها را برای سازمان خود دارید، حتما حضور ثابتی در آن داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که محتوای ارزشمند و تازه، مرتبط و جذاب ارسال می کنید. شما نیازی به انتشار پست‌ها یا به‌روزرسانی‌ها در ساعت ندارید، اما باید یک برنامه منظم را دنبال کنید، اطلاعات را در صورت لزوم به‌روزرسانی کنید و همیشه به‌سرعت به مردم پاسخ دهید.


تاکتیک های تولید سرنخ شما تا حد زیادی از قدرت بازاریابی رسانه های اجتماعی سود می برد. از طریق نمایه‌های رسانه‌های اجتماعی کسب‌وکارتان، می‌توانید به سؤالات پاسخ دهید، به‌روزرسانی‌های مهم را ارائه دهید، مسائل یا هر گونه سردرگمی را روشن کنید و حتی فروش را ببندید.


فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده