مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» 5 روشی که رشد شخصی کسب و کار شما را قوی تر می کند

5 روشی که رشد شخصی کسب و کار شما را قوی تر می کند

چرا رشد شخصی در تجارت مهم است؟

کارآفرین بودن چیزی فراتر از کسب و کاری است که شروع می کنید. مردم از شخص یا ایده پشت کسب و کار خرید می کنند. آن‌ها زمانی تصمیم به خرید می‌گیرند که کارآفرین را بشناسند، او و/یا کسب‌وکارش را دوست داشته باشند و اعتماد داشته باشند. شما باید به عنوان یک فرد به رشد خود ادامه دهید تا یک کارآفرین مورد اعتماد مشتریان و رهبران خود باشید.

زمانی که یک کارآفرین احساس می‌کند که «از راه رسیده» و به رشد در زندگی و تجارت خود ادامه نمی‌دهد، غم‌انگیز است. من این درس را در کسب و کار اولم به سختی یاد گرفتم، به همین دلیل مشکلات اساسی داشت، بنابراین در کسب و کار دومم به انجام کارهایی که برای تبدیل شدن به بهترین نسخه از خودم نیاز است ادامه دادم.نتیجه هر سال رشد انفجاری بوده است

1. عادات سالم را پرورش دهید.

عادات کلید تغییر پایدار در زندگی هستند. این نمی تواند چیزی در لیست کارهایی باشد که باید انجام دهید، بلکه باید راهی باشد که شما تغییراتی را در زندگی خود انجام دهید. ایجاد عادات سالم یک تغییر سبک زندگی است که باعث تغییر مداوم می شود. عادت هایی ایجاد کنید که به شما کمک می کند به اهداف زندگی و کسب و کار خود برسید. این ممکن است به معنای خلاص شدن از شر چیزهایی در زندگی شما باشد که در نهایت برای شما و تجارت شما خوب نیستند. ورزش، انتخاب خوب غذا و مطالعه چند عادت هستند که به رشد شما کمک می کنند.

2. به دانشجو بودن ادامه دهید.

برای رسیدن به وضعیت "متخصص"، باید به مطالعه ادامه دهید. همیشه چیز جدیدی برای یادگیری وجود دارد که می تواند شما را در کاری که انجام می دهید بهتر کند. متعهد شوید که هر هفته کتاب های خوب بخوانید.  کتاب هایی هستند که کل دوره های دانشگاهی را در صفحات خود نگه می دارند.

گذراندن دوره ها، استخدام مربی یا استفاده از اینترنت برای مطالعه، شما را در مورد استراتژی هایی آگاه می کند که می تواند به شما و کسب و کارتان کمک کند. متخصصان زیادی هستند که در ذهن خود فقط متخصص هستند. یک متخصص واقعی دانشجوی زندگی می ماند که هرگز فراتر از یادگیری نیست.

آهسته تر بروید تا سریع تر برسید! مطلب مرتبط آهسته تر بروید تا سریع تر برسید!

3. با کارآفرینانی که جلوتر از شما هستند، هم‌صحبت باشید.

با هر کارآفرین موفقی صحبت کنید و آنها احتمالاً به شما خواهند گفت که بخش بزرگی از موفقیت آنها از داشتن یک مربی حاصل شده است. مربی کسی است که کاری را که شما می خواهید انجام داده است. آنها موانعی را دیده اند که شما هنوز درک نکرده اید. آنها تجربه زندگی دارند که می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

تدبیر با این کارآفرینان یا هر کسی که از شما جلوتر است، یکی از راه های رشد است. ما در زمانی زندگی می کنیم که شما می توانید به صورت مجازی به یک مغز متفکر بپیوندید و مرتب ملاقات کنید. شما می توانید در حین دریافت توصیه های خاص، تمام آن دانش و حکمت را جذب کنید و در آن مشارکت کنید. این یکی از راه‌های رشد به عنوان فردی است که به کسب و کار شما کمک می‌کند.

4. هرگز از خود راضی نباشید، حتی با موفقیت.

رضایت به سرعت رشد را از بین می برد. وقتی احساس می کنید موفق هستید یا از وضعیت موجود خوشحال شده اید، در معرض خطر هستید. برای همه چیزهایی که در زندگی و تجارت دارید سپاسگزار باشید، اما قدردانی و رضایت را با هم اشتباه نگیرید. حتی زمانی که به سطحی از موفقیت دست می‌یابید، هرگز اجازه ندهید که رضایت شما را از تعیین اهداف بزرگ‌تر باز دارد.

5. روی «چرا» بزرگتر خود متمرکز بمانید.

شما به دلایلی این تجارت و سبک زندگی را شروع کردید. این دلیل بزرگتر شماست. کسانی که این کار را فقط برای پول انجام می دهند، دوام زیادی ندارند. وقتی کسب و کاری را برای حل یک مشکل راه اندازی می کنید، تمرکز شما روی این دلیل به رشد شما کمک می کند. وقتی کسب و کار خود را از یک مکان خدماتی ایجاد می کنید، رشد می کنید.

رشد یک تجارت کار سختی است. داشتن یک زندگی خوب که به شما اجازه آزادی می دهد و تأثیر می گذارد حتی سخت تر است. با این حال، زمانی که به کار خود ادامه می دهید و رشد می کنید، می توانید هر دو را انجام دهید و کسب و کاری را که دوست دارید بسازید. وقتی متوجه شدید که همیشه سطح دیگری از موفقیت برای رسیدن به آن وجود دارد، هرگز آن گرسنگی را که باعث شده کسب و کارتان را شروع کنید، از دست نخواهید داد.

این هفته به این پنج مورد نگاه کنید و ببینید کدام یک را باید در زندگی خود پیاده کنید. عادات سالمی ایجاد کنید که به شما امکان می دهد سیستم هایی را در زندگی و تجارت خود ایجاد کنید که منجر به موفقیت می شود. 

فرم ارسال نظر

  دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی   |   روانشناس ایرانی در لندن   |   ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده